Publikacje, Folder, Broszura, Katalog

Publikacje


Foldery, książki, broszury, katalogi, magazyny, e-czasopisma


Wświecie biznesu liczy się nie tylko sedno tego, co masz do zaoferowania światu. Poza dobrym produktem czy innowacyjnymi usługami znaczenie ma również sposób, w jaki je opakujesz. Foldery i katalogi to jeden z najlepszych sposobów na prezentację pełnej oferty. Od ich atrakcyjności zależy, czy klient kupi Twój brand, czy też nie. Właśnie dlatego, projektowanie folderów koniecznie powierz w ręce specjalistów, którzy czują design i najnowsze trendy. Pomocą służą Ci, oczywiście, eksperci z Feel Design.

Projektowanie katalogów od podstaw

Gdy chodzi o projektowanie folderów, liczy się nie tylko ładna oprawa graficzna. Katalog musi przykuwać uwagę odbiorcy, zwracając uwagę na to, co najbardziej wartościowe w ofercie. Liczy się więc jego funkcjonalność użytkowa. To o nią, jak i o spójność z identyfikacją Twojej marki zadbają projektanci z Feel Design. Z nami stworzysz folder czy katalog, który stanie się użytecznym narzędziem dla pozyskiwania klientów i budowania profesjonalnego wizerunku.

Powierzając projektowanie katalogów Feel Design, masz pewność, że:

  • projekt powstanie od podstaw i będzie dopasowany do specyfiki Twojej branży, marki oraz grupy docelowej odbiorców,
  • dopracujemy katalog czy folder w najdrobniejszym szczególe – sięgając do sprawdzonych zasad psychologii reklamy oraz sztuki wizualnej,
  • zadbamy zarówno o estetykę, jak i praktyczny wymiar – tak, by folder stał się użytecznym narzędziem w ręku sprzedawcy,
  • będziemy współpracować z Tobą na każdym etapie tworzenia katalogu, by ostateczny efekt był dokładnie taki, jakiego oczekujesz.

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie? Skontaktuj się z Feel Design i umów na spotkanie. Podczas rozmowy dowiesz się, co możemy zrobić dla Twojej marki.

Wybrane realizacje

Pozostałe realizacje znajdziesz >>tutaj<<
projektowanie folderów
Projekt Katalogu

Katalog

projektowanie katalogów
Magazyn Summer Lovin

Wydany w formie elektronicznej dla marki Forever Pink


Katalog
Katalog Egzotyka

Reazlacja katalogu 160 stron + druk

Katalog modowy
Katalog modowy

Katalog

Zostaw wiadomość

Masz pytanie odnośnie podobnej realizacji. Prześlij do mnie wiadomość skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe.


Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

There was a problem sending your message. Please try again.

Please complete all the fields in the form before sending.